Wyjątkowy Prezent na Dzień Kobiet. Podaruj Wzruszenie, Uśmiech i Radość! Gazeta w Eleganckiej Ramie plus dodatkowe egzemplarze do zabawy to idealny Prezent na 8-go Marca dla Koleżanki, Żony, Dziewczyny, Mamy i Najbliższych! Skorzystaj z gotowych artykułów lub przygotuj własny tekst. Zobacz poniżej opinie Klientów - w kilka minut przygotuj Oryginalny Prezent. Sprawdź promocyjne ceny Pakietów!

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Polecają nas:

Prezent na Dzień Kobiet - Opinie

Prezent na Dzień Kobiet

Uśmiech i zaskoczenie!

Witam,

Gazeta wywołała dużo uśmiechów na twarzach. Jubilatka podczas czytania co chwilę wybuchała śmiechem:) Na początku gazetę wręczyliśmy bez oprawy, żeby była bardziej wiarygodna – co przyniosło porządny skutek bo mama była przekonana, że jest w prawdziwej prasie:) Po chwili daliśmy już gazetę w oprawie, która wisi teraz na ścianie w salonie. Pozdrawiamy B. i I.

Pozdrawiam

Prezent na 8-go Marca

Radość :)

Prezent w postaci gazety był dużym zaskoczeniem dla obdarowanej. Wszyscy myśleli, że to prawdziwa gazeta i chcieli iść do kiosku by ją kupić. Bardzo fajny pomysł na prezent, pamiątka na lata:) Serdecznie polecam Gazetomanię.

Pozdrawiam serdecznie, Kasia

Prezent na Dzień Kobiet

Szalony Upominek :)

Upominek zwariowany, sprawił mnóstwo radości. Artykuł na pierwszej stronie w gazecie to maksymalne wyróżnienie dla osoby, która ją otrzymuje:)

Pozdrawiam

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Polecają nas:

"W tym roku firmowy dzień kobiet będzie należał do nas :) zamówiliśmy 6 gazet dla naszych koleżanek z pracy. Mega fajne artykuły plus zdjęcia. Wyszło świetnie. Dzięki bardzo!"

"Zrobiliśmy firmowy prezent na Dzień Kobiet dla naszych 4 koleżanek zza biurka :) Było mega zaskoczenie i oczywiście usmiech na twarzach naszych Pań. Warto było sprawić im taki prezent. Realizacja i dostawa ekspresowe."

"Zamówiłem artykuł o najlepszej mamie na świecie i wręczyłem Jej gazetę w dniu Kobiet. Ucieszyła się niesamowicie. Warto było zamówić :)"

"Zamówiłem prezent dla żony na Dzień Kobiet, była zachwycona:) Gazetę zabrała do pracy, to była dopiero sensacja...znajomi byli pod wrażeniem. Chyba będę waszym stałym klientem:) Jacek"

"Rozlweselający prezent dla pań z poczuciem humoru."

"Pomysł godny polecenia. Zamówiłem prezent dla żony, pokazałem go w firmie i był rozchwytywany (dobrze że mam kilka egzemplarzy)."

"Zamawiałem już u Was gazetę na święta dla rodziców. Wyszła świetnie dlatego teraz przymierzam się do zamówienia prezentu na dzień kobiet. Mam nadzieję, że doradzicie mi fajny artykuł na 8 marca. Do usłyszenia... a pomysł sam w sobie rewelacja:)"

"Super gazeta i szybko zrealizowane zamówienie. Przyznam że nie wierzyłem że zdążycie na czas...a jednak Wam się udało. Moja żona była przeszczęśliwa jak dostała gazetę. Artykuł idealny na tę okazję."

"Chciałem wyrazić najlepiej jak potrafię to jak jest dla mnie ważna dlatego zamówiłem gazetę z własnym artykułem. Opisałem historie naszej miłości. Radosny błysk w Jej oku mówił sam za siebie...gratuluje pomysłu i dziękuję za wywołanie uśmiechu na twarzy mojej żony."