Zaskocz Prezentem - Nawewt Na Jutro

Zaskocz Prezentem

Wiosenna Promocja!

W kilka minut (bez rejestracji) stwórz oryginalne zaproszenie na Ślub. Opisz na 1 stronie Gazety kiedy i gdzie się poznaliście, troszkę Waszej historii oraz miejsce i datę Waszego Ślubu. Zaproś swoich Najbliższych w szczególny sposób, który będą pamiętali przez długie lata! Wspomnij o licznie zaproszonych Gościach, którzy będą Wam towarzyszyć w tej ważnej dla Was chwili. Skorzystaj z możliwości przeróbki gotowych tekstów - Zadzwoń po specjalną ofertę na przygotowanie zaproszeń.

Zamów Gazetę

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Oryginalne Zaproszenia Ślubne - Opinie

Oryginalne Zaproszenia Ślubne

Fotorelacja

Tak jak obiecałam przesyłam foto z relacją.

Pozdrawiam

Oryginalne Zaproszenia na Ślub i Wesele

Prezent - totalne zaskoczenie!

Jednymm słowem; uśmiech i radość

:)

pozdrawiam

Ekskluzywne Zaproszenia Ślubne

Fotorelacja

:)

Dziękujemy i pozdrawiamy

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

"Najbardziej urzekło Nas to, że zapraszając na ślub i wesele sami będziemy mieli dużo zabawy. Dobry sposób na przedstawienie się i luz zamiast sztywnego wręczania zaproszeń :) Pozdrawiamy"

"Cieszymy się że zamiast samemu MÓWIĆ możemy dać gościom artykuł aby go ze skupieniem PRZECZYTAĆ :) Może mieć to duże znaczenie przy kilkudzisięciu planowanych odwiedzinach :) Napisaliśmy kiedy i przez kogo się poznaliśmy, co obecnie robimy oraz to, gdzie i kiedy odbędzie się ślub - wyszło super! Dziękujemy"

"Nie spotlakiśmy się migdy z takim pomysłem na Zaproszenia Ślubne!! Cieszymy się, że odwiedzimy gości w tak nietypowej sprawie! Dziękujemy za pomysł i przygotowanie :)"