Zaskocz Prezentem - Nawewt Na Jutro

Zaskocz Prezentem

Sprawdź Promocje!

Nowy Pomysł na Oryginalne Zaproszenia Ślubne. Opisz na Pierwszej Stronie kiedy i gdzie się poznaliście, dodaj nieco Waszej wspólnej historii oraz miejsce i datę Waszego planowanego Ślubu. Zaproś Najbliższych w ten wyjątkowy sposób! Wymień zaproszonych Gości, którzy będą Wam towarzyszyć w tej ważnej dla Was chwili. W kilka minut Przygotuj Wyjątkowe Zaproszenia dla Wyjątkowych Osób - Zadzwoń po Specjalną Ofertę na Przygotowanie Zaproszeń.

Zamów Gazetę

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Oryginalne Zaproszenia Ślubne - Opinie

Oryginalny Prezent na Ślub

Uśmiech i zaskoczenie

Witam,

Bardzo serdecznie całej Państwa ekipie dziękuję, że za Państwa pośrednictwem mogłam sprawić ogromną radość mojej córce chrzestnej i przyjaciółce w dniu tak ważnym dla każdej z nich :)

Pozdrawiam

Oryginalne Zaproszenia Ślubne

... jako zaproszenie na Ślub

Tak jak obiecałam przesyłam fotorelację :)

Pozdrawiam

Unikalne Zaproszenie Ślubne

...także jako unikalne Zaproszenie Ślubne..

:)

Dziękujemy i pozdrawiamy

Oryginalne Zaproszenia na Ślub i Wesele

Prezent - totalne zaskoczenie!

Jednymm słowem; uśmiech i radość

pozdrawiam

Oryginalne Zaproszenia na Ślub

Zapraszamy na Nasz Ślub

Zobacz jak przygotować Oryginalne Zaproszenia Ślubne

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

"Najbardziej urzekło Nas to, że zapraszając na ślub i wesele sami będziemy mieli dużo zabawy. Dobry sposób na przedstawienie się i luz zamiast sztywnego wręczania zaproszeń :) Pozdrawiamy"

"Cieszymy się że zamiast samemu MÓWIĆ możemy dać gościom artykuł aby go ze skupieniem PRZECZYTAĆ :) Może mieć to duże znaczenie przy kilkudzisięciu planowanych odwiedzinach :) Napisaliśmy kiedy i przez kogo się poznaliśmy, co obecnie robimy oraz to, gdzie i kiedy odbędzie się ślub - wyszło super! Dziękujemy"

"Nie spotlakiśmy się migdy z takim pomysłem na Zaproszenia Ślubne!! Cieszymy się, że odwiedzimy gości w tak nietypowej sprawie! Dziękujemy za pomysł i przygotowanie :)"