15 inspiracji na Prezent na 50 Urodziny – nie powtarzaj nudnego prezentu. Podaruj Wzruszenie, Uśmiech i Radość! Przygotuj pamiątkową Gazetę z fotografią i gratulacjami na 50-tkę! Skorzystaj z promocyjnych pakietów prezentowych i w kilka minut przygotuj wyjątkowy prezent na lata. Do wyboru gotowe artykuły urodzinowe dla kobiety i dla mężczyzny! Zamów Gazetę - sprawdź poniżej opinie Klientów i promocyjne Ceny Pakietów.

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Polecają nas:

Prezent na 50 Urodziny - Opinie Klientów

Prezent na 50 Urodziny dla Mamy

Trzymaliśmy ją w niepewności cały wieczór

Gazeta miała być prezentem na 50 Urodziny dla mojej mamy Wiesi. Miała go otrzymać podczas uroczystej kolacji z okazji tego święta. Prezent zrobił ogromne wrażenie na jubilatce, jak również na biesiadnikach. Pomyślałem sobie, że spotęguję realizm owej gazety poprzez zapakowanie jej w kopertę kurierską i dodanie do środka gazety lokalnej z taką samą datą. Przekazałem Mamie kopertę z gazetą mówiąc, że kurier zaczepił mnie przed domem i spytał czy odbiorę przesyłkę. Musiałem posunąć się do takiego fortelu, ponieważ mój tata, który nie brał udziału w spisku jest bardzo dociekliwy. Dzięki takiemu zabiegowi niczego się nie domyślił. Mama zaczęła czytać gazetkę i co parę zdań, zapadała na chwilkę głęboka cisza. Po czym padało pytanie: skąd oni to wszystko wiedzieli? Nie przypuszczała, że to może być wkręt. Trzymaliśmy ją w niepewności cały wieczór. Wykonywała również telefony do osób które rzekomo udzielały wywiadu do gazety, specjalnie dobrałem takie imiona, aby kojarzyły się jej z przyjaciółmi. Śmiechu było co nie miara. Jeszcze nigdy nie widzieliśmy jej tak zszokowanej, zawsze zachowuje zimną krew, a dzięki temu prezentowi została nieźle wkręcona. W końcu wieczorem odkryliśmy karty, nie mogła uwierzyć, że to żart.

Pozdrawiam i dziękuję,

Mikołaj L.

Prezent na 50 Urodziny dla Męża

Wyraz jego twarzy mówił sam za siebie

Szanowni Państwo, Dzisiaj mój mąż wyjął ze skrzynki gazetę z artykułem o sobie. Jest to człowiek który raczej nie okazuje swoich uczuć. Udało mi się zrobić jedno jedyne zdjęcie w trakcie gdy czytał artykuł - myślę że wyraz jego twarzy mówi sam za siebie. Bardzo dziękuję za współpracę przy zorganizowaniu takiej niespodzianki - sama też bym się cieszyła czytając o sobie w gazecie. Łączę serdeczne pozdrowienia, Alina

Prezent na 50 Urodziny dla Żony

Co kupić na 50 Urodziny?

Czy znasz dylemat jaki prezent dla pięćdziesięciolatka? Odkryj nowy Pomysł na Prezent na 50 Urodziny. Przygotuj Wyjątkowe Życzenia na Urodziny w Spersonalizowanej Gazecie na Prezent na 50; dla Mamy, dla Taty, dla Przyjaciółki, dla Siostry czy Brata. Podaruj uśmiech i radość. Gazeta na Prezent na 50. Urodziny uświetni urodziny, wywoła zachwyt i wzruszenie. Nowy pomysł na Prezent na imprezę urodzinową na 50-tkę! 70 gotowych artykułów także jako Prezent na 50 Urodziny – jedyny w swoim rodzaju. Zaskocz prezentem na 50 Urodziny!

Możesz także zamówić Prezent na 40 Urodziny

Prezent na 50-tkę dla Męża

Prezent dla Męża

Witam,

sory, że tak późno przesyłam zadowolonego z prezentu jubilata ale jak to mówią lepiej późno niż wcale:)

Pozdrawiam serdecznie,

Sprawdź Prezent dla Męża

Oryginalny Prezent na 50 Urodziny

Widać radość

witam,

Przesyłam zdjęcie naszej koleżanki, widać jej radość z artykułu w gazecie.

Dziękuję

Oryginalny Prezent na 50-tkę

Zaskoczenie i uśmiech

Wyrazu twarzy i całej sytuacji można życzyć każdemu :)

Pozdrawiam serdecznie :)

Możesz także zamówić oryginalny Prezent na 60 Urodziny

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Polecają nas:

"Najbardziej wyjątkowy prezent; niezwykły, ciepły i serdeczny."

"50-cio lecie sąsiada świętowaliśmy bardzo hucznie i do tego jeszcze ten artykuł...humory dopisywały nam jak nigdy. Jeden z gości wybrał się nawet do kiosku po taką gazetę...świetny pomysł."

"Jeden z fajniejszych prezentów jakie udało mi się wręczyć. Na pozór zwykła gazeta – ale z reakcji mamy widziałam, jak ucieszyły ją słowa pisane prosto z serca. Dziękuję Wam..."

"Były emocje, była zabawa. Jubilat sprawdzał gazetę kilka razy i nie domyślił się że nie jest prawdziwa."

"Po pierwsze dziękuję za szybką dostawę, po drugie za świetny pomysł, po trzecie za sprawienie radości mojemu mężowi...i na pewno będę Państwa polecać."

"Pół wieku za nami, takie wydarzenie warto umieścić w gazecie. Świetne przeżycie."

"Przesyłka dotarła do mnie szybciej niż się spodziewałam. Pierwsze wrażenie SUPER, sama był się wkręciła. Prezent na 50tkę męża będzie pamiątką dla naszych wnuków jak nauczą się czytać. Zobaczą że mają sławnego dziadka."

"Dużą imprezę uświetniła gazeta na urodziny. Co prawda tekst pisałam całą noc, ale czego się nie robi dla prawdziwych przyjaciół i rodzinki. Łzy wzruszenia, drżący głos podczas czytania artykułu, a później sporo śmiechu. Uroczy prezent na 50 urodziny dla brata - zbliżył nas :)."

"Piękni pięćdziesięcioletni na pierwszej stronie gazety i krzyczące o nich nagłówki. Fajny prezent, robi wrażenie."

"Kiedy przestajesz być czterdziestolatkiem i stajesz na szczycie góry wówczas nadchodzi dla Jubilata czas podsumowań. Dzięki Gazetomania.pl i prezentu na 50tke w postaci gazety udało nam się rozweselić przyjaciela a impreza urodzinowa nabrała blasku. Dziękuję"

"Świetna niespodzianka. Gazetkę zrobilismy mamie na urodziny. Po chwili powagi i skupienia jej twarz rozbłysneła. Bombowo!"

"Prezent na jubileusz 50 urodzin dotarł do nas ekspresowo i jest świetny. Gazeta niczym prawdziwe wydanie gazety. Nie omieszamy wkręcić jubilata a potem wręczymy gazetę w ramie na pamiątkę."

"50tka na karku to świetna rzecz. Nasz jubilat genialnie odnalazł się w tej sytuacji. Do tego był mega dumny z nominacji na szefa roku. Gazeta zawisła w jego gabinecie i przypomina o świetnej niespodziance."

"Prezent na urodziny męża wypadł genialnie. Z artykułu o olimpiadzie śmiał się cały dzień."