Wyjątkowy Prezent na 20 Urodziny.. Podaruj Wzruszenie, Uśmiech i Dobrą Zabawę! Gazeta w Eleganckiej Ramie plus dodatkowe egzemplarze do zabawy to idealny Prezent na 20-tkę dla Dziewczyny, Chłopaka, Rodziny i Przyjaciół! Skorzystaj z 15 gotowych artykułów Urodzinowych lub przygotuj własny tekst. Zobacz poniżej opinie Klientów - w kilka minut przygotuj Oryginalny Prezent na imprezę z okazji 20 Urodzin! Sprawdź promocyjne ceny Pakietów – zamów Super Prezent!

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Polecają nas:

Prezent na 20 Urodziny - Opinie

Oryginalny Prezent na 20 Urodziny

Uśmiech i radość

Radość Mojej Narzeczonej - BEZCENNA

Pozdrowienia wysyłają,

P.T. i A.N. :)

Kobieta Idealna - Oryginalny Prezent dla Dziewczyny

Oryginalny Prezent na 20 Urodziny

Rozbawiliśmy nie tylko Jubilatów

...cd: Obiecane zdjęcia z Urodzin Sebastiana i Michała

pozdrawiam, Justyna :)

Największa Impreza Urodzinowa w Polsce - Prezent dla Chłopaka

Prezent na 20 Urodziny

Nie sądziłam, że można tak wkręcić

Sama nie wiem jak i czy w ogóle mam sie przedstawiać, ale jednak napiszę;). Jestem tą dziewczyną, która bardzo sprytnie została wkręcona w swoje 18-ste urodziny:)

Przyznam, że to niesamowite, ale absolutnie nikomu nie przyszło do głowy, że gazeta, w której rzekomo byłam głównym tematem nie jest prawdziwa... Wszyscy znajomi, jak i otoczenie cały czas są przekonani, że jestem bohaterką Dziennika Lokalnego;). Nie sądziłam, że tak można tyle osób wkręcić :D Proszę spokojnie umieścić to na stronie - niech ludzie wiedzą, że warto coś takiego przeżyć:). Dziękuję bardzo za niezapomniane przeżycia i chwile, które są nie do opisania:)

Pozdrawiam gorąco wszystkich którzy „brali w tym udział" :), Karolina S.

Prezent na 20-tkę

Totalne zaskoczenie

Witam,

Totalne zaskoczenie Jubilatek uświetniło imprezę a urodzinowy prezent z pewnością długo pozostanie w pamięci bliźniaczek. Gratuluję wspaniałego pomysłu i serdecznie dziękuję za miłą współpracę.

Pozdrawiam,

Wiesia

Oryginalny Prezent na 20 Urodziny

Przemiły prezent

Bardzo dziękuję za przemiły prezent jaki dostałam od koleżanek z okazji 20 urodzin. Bardzo miło mnie zaskoczyły. Chętnie sama skorzystam z waszej strony, bo zbliża się ślub brata. Jeszcze raz dzięki.

Pozdrawiam

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Polecają nas:

"Jesteśmy dumni z naszego jubilata, w wieku 20 lat został mianowany na ministra. Była niezła zabawa. Pozdrawiamy i dziękujemy za max szybką realizację."

"Droga Gazetomanio, Wczoraj otrzymałam prezent niespodziankę od anonimowego wielbiciela. Domyślam się, ale nie mam pewności kto przygotował dla mnie taki upominek. Nie wiem komu mam podziękować, dlatego za Waszym pośrednictwem bardzo dziękuję osobie, która przygotowała dla mnie taaki fantastyczny prezent. A Wam dziękuję za pośrednictwo, 20-latka Jola:)."

"Świetny artykuł i wykonanie gazetki. Nikt nie zauważył różnicy z oryginałem. Prezent na urodziny jak najbardziej na TAK!"

"Boska mina Krzysia utwierdziła nas, że to był genialny pomysł na urodziny. Tak trzymać."

"Mieliśmy mocne wejście na imprezę - zakręciliśmy kumpla tak, że prawie uwierzył w to co było napisane."

"20-lat minęło:) Nie spotkałam dotychczas tak zakręconego pomysłu-niespodzianki - będę testowała na innych :)."

"Przytaczając słowa piosenki "Dzwudziestolatki dzwudziestolatki to ja i Ty..." możemy zanucić również "Czeterdzieści lat minęło jak jeden dzień..."

"Po raz kolejny uśmiech na twarzy jubilata, niepowtarzalne przeżycie. Poza tym bardzo podoba mi się wasza strona. Stała klientka Jola."

"Miło jest patrzeć na uśmiechnięte od ucha do ucha oblicze chłopaka - Męskie ego łądnie połechtane :)."

"Dziękuje, niespodzianka się udała super, że macie możliwości zrobić komuś taki prezent... pozdrawiamy."

"Wszystko na wielki plus: wykonanie gazety, szybkość i obsługa. Z pewnością wkrecę jeszcze z Waszą pomocą nie jednego znajomego lub kogoś z rodziny."

"Artykuł, wykonanie i pomysł pierwsza klasa...na pewno polecę Was rodzinie i znajomym. Pozdrowienia z Zakopanego."

"Miło szybko i do tego świetny pomysł...Jubilat totalnie nie wiedział co się dzieje a jego pytanie "...co moje zdjęcie robi w gazecie?..." wprawiło nas w świetne humory na cały wieczór. Dzięki:) na pewno się jeszcze usłyszymy."

"Ekstra dodatek do urodzinowych buziaków dla chłopaka:) Pomysł 1 KLASA."

"Początkowo nie wiedzieliśmy jak do tego pomysłu podejść ale okazało się, że wyszło genialnie."

"Prezent na 20 urodziny koleżanki był na językach wszystkich uczestników imprezy. Sama Jubilatka była wręcz zachwycona. Artykuł czytała kilkakrotnie a uśmiech nie schodził z jej twarzy. Polecamy i wkręcamy dalej kolejnych jubilatów."