Zaskocz Prezentem - Nawewt Na Jutro

Zaskocz Prezentem

Wiosenna Promocja!

W kilka minut (bez rejestracji) stwórz unikalne wydanie gazety na Prezent. Taki Wyjątkowy Prezent na 30 urodziny pamięta się zawsze – uruchom wyobraźnię! Oprawiona gazeta to uśmiech i oryginalny prezent dla 30-latka. Do wyboru 70 gotowych artykułów - na 40 Urodziny, 50-tkę, 60-tkę, Rocznicę Ślubu, Wesele...

Zamów Gazetę

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Opinie Klientów - Gazeta - Oryginalny Prezent

Prezent na 30 Urodziny

Radość i wzruszenie!

Prezent udał się nam jak mało który. Był wyjątkowy. Dziękujemy

Prezent na 30 Urodziny

.. a wzruszeniom nie było końca

Przepraszam za długie oczekiwanie, gdzieś mi umknęło w ferworze pracy.

Chodzący ideał kończy dziś 30lat

Ten wieczór nasza solenizantka zapamięta na długo… O północy kurier dostarczył świeżo zdjętą z druku Gazetę Mazowiecką. Zaskoczenie było ogromne a wzruszeń nie było końca, kiedy to nasza solenizantka czytała wspomnienia o sobie zgromadzone przez przyjaciół.

Dziękujemy za szybkie zrealizowanie zamówienia i bardzo wyjątkowe podejście do klienta,całej redakcji Gazetomanii życzymy samych sukcesów!

D&G

Prezent na 30-tkę

Uśmiech i zaskoczenie :)

Wkrętka na 30-te urodziny mojej żony.

Po otrzymaniu od was gazety parę dni przed urodzinami żony zorganizowałem wkrętkę z sąsiadką z piętra wyżej (bardzo dziękuję). Gazetę dostarczyłem sąsiadom wcześniej i poprosiłem by w dniu urodzin jak już wszyscy goście będą u nas o ustalonej wcześniej godzinie zadzwoniła na dzwonek do drzwi i powiedziała, że gazetę kupiła w kiosku, że ich sąsiadka jest w gazecie i oczywiście gazetę przekazała mojej żonie.

Martwiłem się tylko by to moja żona otworzyła drzwi a nie nikt inny dlatego kręciłem się od 15 min starając się zawsze mieć jakieś zajęcie bym to ja nie otworzył drzwi i się udało żona otworzyła drzwi.Zaskoczenie mojej żony było duże, przeszła z tą gazetą do pokoju gdzie siedzieli goście i zaczeła czytać artykuły pierw z pierwszej strony później z ostatniej. Były chwile wzruszeń czytając artykuł z gazety część artykułu przeczytała moja żona resztę ja z lekko łamiącym się głosem. Ogólnie niespodzianka się udała i dziękuję bardzo redakcji za pomoc.

Polecam taką niespodziankę jest to naprawdę coś nietypowego by zaskoczyć najbliższą osobę jak i gości. Gorąco polecam, Adam z Tych

Oryginalny Prezent na 30 Urodziny

Gazeta stała się hitem

Witam, zgodnie z Państwa prośbą przesyłam kilka słów i zdjęcie dokumentujące radość Pani młodej z otrzymanego prezentu.

Prezent bardzo się podobał a gazeta stała się hitem poprawin, gdzie przechodziła z rąk do rąk a goście zapisywali sobie adres strony kontaktowej, gdyż prezent był bardzo oryginalny.

Pozdrawiam, Monika P.

Oryginalny Prezent na 30-tkę

Ekstra Pomysł

Ekstra pomysł!!! Kasia była zaskoczona, gdy tylko dostała gazetę i zobaczyła swoje zdjęcie nie mogła przestać się śmiać. W artykule opisane zostały wszystkie miejsca, które odwiedziła – co jest dodatkową pamiątką i sposobem na zapisywanie swoich podróży:) Może stanie się to jej zwyczajem i po każdej podróży będzie przygotowywać sobie takie „pamiątkowe dokumentacje gazetowe

Pozdrawiam serdecznie :)

Śmieszny prezent na 30 Urodziny

Nieźle mnie wkręcili :)

Sobota była pełna atrakcji. Nasza impreza trawała do rana. Fajna zabawa

Pozdrawiam :)

Prezent na 30 Urodziny

30-tkowa Gorączka Sobotniej Nocy!

Pozdrawiam :), Ewa

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

"Prezent na 30 urodziny męża wypadł genialnie. Z artykułu o olimpiadzie śmiał się cały dzień."

"Fotka na pierwszej stronie mojego brata mocno go zaskoczyła, i chociaż w artykule opisaliśmy go w samych superlatywach to jednak kilka wątków nadało gazecie mocno sensacyjnego charakteru:) Super zabawa."

"Pomysł się sprawdził i na pewno będziemy go powielać i testować na innych jubilatach. Szybka realizacja i miła obsługa...dzięki wielkie"

"Prezent dla chrześniaka na 30 urodziny zaskoczył i rozbawił. Obiecał, że jako nowy minister na pewno się sprawdzi:)"

"Absolutny hit...nasz kumpel w wieku 30 lat został ministrem:) było niezłe zamieszanie wokół tego artykułu-oczywiście pozytywne. Raz jeszcze wielkie dzięki za przesyłkę express!"

"Świetny artykuł, wielkie dzięki za szybką realizację. Ciąg dalszy zabawy z wkręcaniem już w przyszły weekend. Mamy na celowniku kolejnego 30 latka;)"

"Bardzo udany pomysł z tą niespodzianką. Prezent na 30 urodziny zaskoczył, rozśmieszył i co najważniejsze wkręcił naszego Stasia na maxa:)"

"W trakcie imprezy naszego trzydziestolatka wkroczyła sąsiadka z gazetą. I wtedy się zaczęło ... ale było naprawdę zabawnie"

"Zaskocz swojego szefa świetnym pomysłem na prezent dla szefa."

"Opisać i podsumować w artykule kawałek życia naszego brata wcale nie było łatwo. Ale trochę wysiłku i prezent na 30te urodziny dla brata wywołał więcej niż przyjemne zaskoczenie. Super Pomysł i świetna realizacja. Gazetomania spisała się na medal"

"Prezent na 30tkę sprawił ogromną frajdę siostrze. Rewelacja i do tego świetna obsługa i szybka dostawa."

"Prezent na 30-stkę zrobił taką furorę, że od tygodnia o niczym innym nie mówi się w firmie :) dzięki wielkie za ekspresową dostawę."

"Gazeta na urodziny pomysłowością przebiła wszystkie pozostałe prezenty i cieszyła się zainteresowaniem niemal wiekszym niz sam jubilat hehe;)"

"Była huczna impreza. Gazeta zrobiła furorę, wszyscy chcieli ją obejrzeć a nikt nie wpadł na to że nie jest prawdziwa...:))"