Zaskocz Prezentem - Nawewt Na Jutro

Zaskocz Prezentem

Wiosenna Promocja!

W kilka minut (bez rejestracji) stwórz unikalne wydanie gazety na Prezent. Taki Super Prezent na 40 Urodziny pamięta się zawsze – uruchom wyobraźnię! Oprawiona gazeta to uśmiech i oryginalny prezent na czterdziestkę. Do wyboru 70 gotowych artykułów - na 50-tkę, 60-tkę, Rocznicę Ślubu...

Zamów Gazetę

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Prezent na 40 Urodziny - Opinie Klientów

Prezent na 40 Urodziny dla Żony

Łzy w oczach, załamanie głosu

Tak jak obiecałam przesyłam foto z reakcją.

Były łzy w oczach, załamanie głosu, ale przede wszystkim wielkie zadowolenie z tak niespotykanej niespodzianki. Dziękujemy

Możesz także zamówić Prezent na 30 Urodziny

Oryginalny Prezent na 40-tkę

Uśmiech z twarzy nie schodził

Prezent bardzo się podobał, był absolutnym zakoczeniem - na pewno ze względu na oryginalność :)

Pozdrawiam, Ewa

Możesz także zamówić gazetę jako Prezent na Rocznicę Ślubu

Oryginalny Prezent dla 40-latka

Uśmiech z twarzy nie schodził

Możesz także zamówić oryginalny prezent na 60-tkę.

Prezent na 40-tkę dla Koleżanki

Prezent okazał się "strzałem w dziesiątkę"

Witam,

Tak jak obiecałam przesyłam zdjęcie obdarowanej koleżanki na jej 40 urodziny.

Prezent okazał się "strzałem w dziesiątkę". Koleżanka byla nim bardzo mile zaskoczona. Odniosłam wrażenie że mój prezent był dla niej tego dnia wyjątkowy i pozostanie w jej pamięci na dłużej

Dlatego też chciałabym bardzo podziękować redakcji za wspaniały pomysł i pomoc w zorganizowaniu tak wyjątkowego prezentu i expresowe dostarczenie go.

Pozdrawiam serdecznie.

Śmieszny Prezent na 40 Urodziny

Nieźle mnie wkręcili

Sobota była pełna atrakcji, impreza trwała do rana. Fjna zabawa.

Pozdrawiam

Prezent na 40 Urodziny dla Męża

Prezent dla Męża - totalne zaskoczenie

Szanowni Państwo, Dzisiaj mój mąż wyjął ze skrzynki gazetę z artykułem o sobie. Jest to człowiek który raczej nie okazuje swoich uczuć. Udało mi się zrobić jedno jedyne zdjęcie w trakcie gdy czytał artykuł - myślę że wyraz jego twarzy mówi sam za siebie. Bardzo dziękuję za współpracę przy zorganizowaniu takiej niespodzianki - sama też bym się cieszyła czytając o sobie w gazecie.

Łączę serdeczne pozdrowienia, Alina

Świetny Prezent dla Męża

Oryginalny Prezent na 40 Urodziny

Był dużym zaskoczeniem dla obdarowanej

Prezent w postaci gazety był dużym zaskoczeniem dla obdarowanej. Wszyscy myśleli, że to prawdziwa gazeta i chcieli iść do kiosku by ją kupić. Bardzo fajny pomysł na prezent, pamiątka na lata:) Serdecznie polecam Gazetomanię.

Kasia

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

"Czterdziestka w gazecie...REWELACJA. Będzie o czym wnukom opowiadać:)"

"Trafiony prezent na 50 Urodziny. Łezka w oku zakręciła się naszemu Jubilatowi. Gazeta na prezent rozkręciła krzesełkowe urodziny."

"Po prostu najwyższa klasa prezentu dla szanownego 40-latka, mimo iż to mężczyzna a jak wiadomo "chłopaki nie płaczą"...poleciała łezka ze wzruszenie."

"Jubileusz 40-to lecia przeszedł do historii ale pamiątkowa gazeta wisi na honorowym miejscu jako super prezent. A w chwilach zwątpienia dodaje siły i dobrej energii."

"Czterdziestka szefa nabrała kolorytu dzięki Gazetomanii. Wzruszający prezent na pół-oficjalne spotaknie firmowe. Dziękujemy za błyskawiczną realizację."

"Dla mojej siostry 40-te urodziny były trudne do przebrnięcia. Na szczęście w tym przełomowym dniu wręczyliśmy rozluźniający napięcie prezent w postaci gazety i to rozładowało emocje. Super prezent na taką okazję i fajna pamiątka"

"Dziękuję za świetny pomysł na '2 krzesełka', gazeta rozkręciła się po artykule, spekulacjom nie było końca."

"Czterdziestka mojej siostry udała się na wspaniale. Z gazetą urodzinową trafiliśmy prosto w serce. Prezent i wzruszył, i rozbawił. Pozdrawiamy ekipę za przesyłkę na ostatnią chwilę."

"Dzień dobry! Prezent był okazją do wielu wzruszeń - bardzo dziękuję za Wasz pomysł. TO cudowna okazja by wyznać bliskim jak są ważni w naszym życiu. pozdrawiam I.G"

"Gazetka była gwoździem programu na imprezie urodzinowej. I okazała się niezastapionym prezentem na urodziny."

"Prezent bardzo się udał, fajna niespodzianka. Pisanie i zmienianie waszych tekstów zmusiło do refleksji, jak zwyczejnie zabrakło miejsca na to, aby opisać jak ważny jest dla każdego z Nas."

"Prezent na urodziny dla męża bardzo udany, cały dzień zastanawiał się jak to możliwe. Artykuł naprawdę swietny, gratulacje dla pomysłodawcy. A tak ekspresowej dostawy to naprawdę się nie spodziewałam. Jestem zadowolona i na pewno jeszcze nie raz skorzystam z waszej formy niespodzianki."

"Dziękuje za szybką realizację i pomoc w przygotowaniu. Wyszło rewelacyjnie, dzięki i powodzenia."