Wyjątkowy Prezent na 40 Urodziny. Podaruj Uśmiech i Dobrą Zabawę! Gazeta w Eleganckiej Ramie plus dodatkowe egzemplarze do zabawy to unikalny Prezent na czterdziestkę - dla Żony, dla Męża, dla Znajomych lub Przyjaciół. Skorzystaj z gotowych artykułów Urodzinowych na 40tkę. Zobacz opinie Klientów - w kilka minut przygotuj i zamów Wyjątkowy Prezent na imprezę na 40-stkę dla Kobiety lub dla Mężczyzny. Sprawdź promocyjne ceny Pakietów Prezentowych. Kliknij zielony guzik poniżej, wybierz artykuł i zamów Super Prezent!

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Polecają nas:

Prezent na 40 Urodziny - Opinie Klientów
Oryginalna 40-stka dla Niej i dla Niego.

Oryginalny Prezent na 40-tkę

Co kupić na 40 Urodziny?
Dla Męża 40-latka

Jaki Prezent wybrać dla Czterdziestolatka? Odkryj Oryginalny Pomysł na Prezent na 40 Urodziny - Unikalny i Niepowtarzalny. Przygotuj Wyjątkowe Życzenia na Urodziny w Spersonalizowanej Gazecie na Prezent na 40 dla Mamy, dla Taty, dla Partnera, dla Przyjaciółki, Siostry czy Brata. Wywołaj wzruszenie i uśmiech na twarzy obdarowanego. Gazeta na Prezent na 40-tkę uświetni urodziny i wywoła zachwyt.

Pomysł na Prezent na 40-tkę w 5 Minut na imprezę urodzinową w szerszym lub kameralnym gronie. 70 gotowych artykułów także na Prezent na Urodziny na 40stkę.

Możesz także zamówić gazetę jako Prezent na Rocznicę Ślubu

Prezent na 40 Urodziny dla Żony

Zaskoczenie i radość
dla Żony 40-latki

Tak jak obiecałam przesyłam foto z reakcją.

Były łzy radości w oczach, załamanie głosu, ale przede wszystkim wielkie zadowolenie z tak niespotykanej niespodzianki. Dziękujemy

Możesz także zamówić Prezent na 30 Urodziny

Oryginalny Prezent dla 40-latka

Uśmiech z twarzy nie schodził
Dla Kobiety

Możesz także zamówić oryginalny prezent na 60-tkę.

Śmieszny Prezent na 40 Urodziny

Nieźle mnie wkręcili
dla Faceta

Sobota była pełna atrakcji, impreza trwała do rana. Fjna zabawa.

Pozdrawiam

Prezent na 40-tkę dla Koleżanki

Prezent okazał się "strzałem w dziesiątkę"
dla Siostry

Witam,

Tak jak obiecałam przesyłam zdjęcie obdarowanej koleżanki na jej 40 urodziny.

Prezent okazał się "strzałem w dziesiątkę". Koleżanka byla nim bardzo mile zaskoczona. Odniosłam wrażenie że mój prezent był dla niej tego dnia wyjątkowy i pozostanie w jej pamięci na dłużej

Dlatego też chciałabym bardzo podziękować redakcji za wspaniały pomysł i pomoc w zorganizowaniu tak wyjątkowego prezentu i expresowe dostarczenie go.

Pozdrawiam serdecznie.

Prezent na 40 Urodziny dla Męża

Prezent dla Męża - totalne zaskoczenie

Szanowni Państwo, Dzisiaj mój mąż wyjął ze skrzynki gazetę z artykułem o sobie. Jest to człowiek który raczej nie okazuje swoich uczuć. Udało mi się zrobić jedno jedyne zdjęcie w trakcie gdy czytał artykuł - myślę że wyraz jego twarzy mówi sam za siebie. Bardzo dziękuję za współpracę przy zorganizowaniu takiej niespodzianki - sama też bym się cieszyła czytając o sobie w gazecie.

Łączę serdeczne pozdrowienia, Alina

Świetny Prezent dla Męża

Oryginalny Prezent na 40 Urodziny

Był dużym zaskoczeniem dla obdarowanej

Prezent w postaci gazety był dużym zaskoczeniem dla obdarowanej. Wszyscy myśleli, że to prawdziwa gazeta i chcieli iść do kiosku by ją kupić. Bardzo fajny pomysł na prezent, pamiątka na lata:) Serdecznie polecam Gazetomanię.

Kasia

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Polecają nas:

"Czterdziestka w gazecie...REWELACJA. Będzie o czym wnukom opowiadać:)"

"Trafiony prezent na 50 Urodziny. Łezka w oku zakręciła się naszemu Jubilatowi. Gazeta na prezent rozkręciła krzesełkowe urodziny."

"Po prostu najwyższa klasa prezentu dla szanownego 40-latka, mimo iż to mężczyzna a jak wiadomo "chłopaki nie płaczą"...poleciała łezka ze wzruszenie."

"Jubileusz 40-to lecia przeszedł do historii ale pamiątkowa gazeta wisi na honorowym miejscu jako super prezent. A w chwilach zwątpienia dodaje siły i dobrej energii."

"Czterdziestka szefa nabrała kolorytu dzięki Gazetomanii. Wzruszający prezent na pół-oficjalne spotaknie firmowe. Dziękujemy za błyskawiczną realizację."

"Dla mojej siostry 40-te urodziny były trudne do przebrnięcia. Na szczęście w tym przełomowym dniu wręczyliśmy rozluźniający napięcie prezent w postaci gazety i to rozładowało emocje. Super prezent na taką okazję i fajna pamiątka"

"Dziękuję za świetny pomysł na '2 krzesełka', gazeta rozkręciła się po artykule, spekulacjom nie było końca."

"Czterdziestka mojej siostry udała się na wspaniale. Z gazetą urodzinową trafiliśmy prosto w serce. Prezent i wzruszył, i rozbawił. Pozdrawiamy ekipę za przesyłkę na ostatnią chwilę."

"Dzień dobry! Prezent był okazją do wielu wzruszeń - bardzo dziękuję za Wasz pomysł. TO cudowna okazja by wyznać bliskim jak są ważni w naszym życiu. pozdrawiam I.G"

"Gazetka była gwoździem programu na imprezie urodzinowej. I okazała się niezastapionym prezentem na urodziny."

"Prezent bardzo się udał, fajna niespodzianka. Pisanie i zmienianie waszych tekstów zmusiło do refleksji, jak zwyczejnie zabrakło miejsca na to, aby opisać jak ważny jest dla każdego z Nas."

"Prezent na urodziny dla męża bardzo udany, cały dzień zastanawiał się jak to możliwe. Artykuł naprawdę swietny, gratulacje dla pomysłodawcy. A tak ekspresowej dostawy to naprawdę się nie spodziewałam. Jestem zadowolona i na pewno jeszcze nie raz skorzystam z waszej formy niespodzianki."

"Dziękuje za szybką realizację i pomoc w przygotowaniu. Wyszło rewelacyjnie, dzięki i powodzenia."