15 inspiracji na Prezent na 80 Urodziny – przygotuj Wyjątkowy Prezent. Podaruj Wzruszenie, Uśmiech i Radość! Przygotuj pamiątkową Gazetę z fotografią i gratulacjami na 80-tkę dla Babci, Dziadka, Najbliższych lub Znajomych. Skorzystaj z promocyjnych pakietów prezentowych i w kilka minut przygotuj prezent na lata. Do wyboru gotowe artykuły urodzinowe dla kobiety i dla mężczyzny. Sprawdź poniżej Opinie Klientów.

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Polecają nas:

Prezent na 80 Urodziny - Opinie Klientów

Prezent na 80 Urodziny dla Żony

Uśmiech i zaskoczenie

Gazetę wręczyłem żonie w dniu Jej urodzin. Prezent bardzo udany – wszyscy mogą go podziwiać, ponieważ gazeta w ramie została powieszona w widocznym miejscu w pokoju.

Pozdrawiam

Możesz także zamówić Prezent na Rocznicę Ślubu

Prezent na 80 Urodziny

Był szampan, tort i łzy wzruszenia

Dzięki Wam udało nam się sprawić wielką przyjemność i radość moim Rodzicom.

Był szampan, tort i i łzy wzruszenia, gdy w gronie rodziny (13 osób - ta cyfra na szczęście) głośno odczytaliśmy zamieszczony artykuł. Dziękujemy. Mam nadzieję, że dzięki nam wzrosną Wasze zamówienia - polecaliśmy i polecamy Wasz pomysł na prezent. Pozdrawiam

Sprawdź jak zamówić oryginalny Prezent na Urodziny

Oryginalny Prezent na 80 Urodziny

Zaskoczony i roześmiany

Witam, to była super niespodzianka. Jubilat tak się wzruszył, że wyszedł z pokoju a było 25 gości i w kuchni samotnie łzę uronił a potem razem z nim goście mieli łezki w oczach :)

W drugi dzień świąt poszedł z gazetą do kościoła i wszyscy znajomi z zazdrością oglądali. Myślę, że uwierzyli, że to prawdziwa gazeta :) Pozdrawiam

Przygotuj oryginalny Prezent dla Dziadka

Prezent na 80-tkę dla Babci

Egzemplarze były rozchwytywane

Urodzinowy upominek sprawił dużą przyjemność Jubilatce!

Pozdrawiam serdecznie,

Aleksandra i Konrad

Możesz także przygotować Oryginalny Prezent na 70 Urodziny

Wyjątkowy Prezent na 50 Rocznicę Ślubu

Wyjątkowy Prezent na Złote Gody

Fotorelacja naszych Klientów z wręczenia prezentu na 50-tą rocznicę ślubu.

Pozdrawiam

Zamów wyjątkowy Prezent dla Babci

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Polecają nas:

"Nasz dziadek - miłosnik prasy :) czytał artykuł o sobie chyba z cztery razy. Po prostu nie mógł uwierzyć że gazeta postanowiła poświęcić pierwszą stronę na artykuł o jego urodzinach. Pomysł na prezent świetny."

"Nasz 70-letnia seniorka została najlepszą babcią na świecie. Prezent od wnuków, oprawiony w śliczną mahoniową ramę, wisi teraz w salonie Jubilatki i jest podziwiany przez wszystkich gości."

"Fajny prezent na urodziny dla dziadka, to było prawdziwe wyzwanie. Dziekuję, że wspólnie mu sprostaliśmy. Niespodzianka przefantastyczna."

"Dziadek aż zaniemówił przez chwilę a potem cieszył się z prezentu jak dziecko:) fajnie jest sprawić taką radość :)"

"Dziadek był pozytywnie zaskoczony artykułem - dla 70latka to było ogromne wyróznienie a my wnukowie mogliśmy się cieszyć razem z nim. Serdeczne dzięki za tak szybką wysyłkę zamówienia."

"Urodzinowy hit przyjął się wśród rodziny i znajomych. Nikt nie miał nawet cienia podejrzeń. SUPER gratuluje pomysłu."

"Po raz kolejny przekonałam się, że można na was polegać. Urodzinowy upominek na 70. urodziny zachwycił mamę i wszystkich członków rodziny. Z pewnością wrócę do was po kolejny upominek z artykułem przy najblizszej okazji."

"Babcia wzruszyła się do łez, wiek jak się okazało - nie ma znaczenia żeby się pobawić i poczytać ploteczki w codziennej gazecie o sobie. Dobre emocje dzięki Waszej gazetce. Fajny pomysł na prezent dla babci"

"Witam, Dziękuję przede wszystkim za szybkie dostarczenie i zrealizowanie zamówienia. Gazetka okazała sie wyjątkowym prezentem . Nie tylko sam zainteresowany (Jubilat) ale i reszta gości była mile zaskoczona wykonaniem i całokształtem prezentu. Dziękuję raz jeszcze i polecam Państwa każdemu znajomemu który szuka niekonwencjonalnego prezentu. A o zdjęciach niestety ale zapomnieliśmy :) .....Pozdrawiam"

"Dziękujemy za błyskawiczną dostawę, gazeta mentalinie zwaliła naszego Seniora z nóg :) Polecamy Was dalej"

"Prześlij nam swóją opinię, umieścimy ją ............. TUTAJ"