Wyjątkowy Prezent na 70 Urodziny. Podaruj Wzruszenie, Uśmiech i Radość! Gazeta w eleganckiej Ramie to Super Prezent na 80-tkę dla Babci, dla Dziadka, dla Najbliższych i Znajomych. Wybierz swój artykuł; do wyboru gotowe teksty na Urodziny dla Kobiety, dla Mężczyzny. Gazeta na 70-tkę to pamiątka na lata - w kilka minut przygotuj i zamów Wyjątkowy Prezent na Wyjątkową Okazję. Sprawdź poniżej Opinie Klientów i Promocyjne Ceny Pakietów.

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Polecają nas:

Prezent na 70 Urodziny - Opinie Klientów

Prezent na 70 Urodziny dla Żony

Jaki prezent wybrać dla Seniora na 70-lecie?

Co kupić na 70 urodziny dla Męża, dla Żony, dla Rodziców czy Znajomych? Czy prezent na Siedemdziesiątkę dla Mężczyzny czy Kobiety powinien być wyjątkowy, oryginalny i niepowtarzalny? Przygotuj spersonalizowany Prezent na 70-tkę, aby na pierwszych stronach gazet znalazły się Gwiazdy Naszego Życia – Mama, Tata, Rodzice, Osoby bliskie Sercu, Żona czy Mąż. Na okładce gazety uwiecznij wyjątkowy Jubileusz 70lecia. Podaruj niezapomniany prezent dla brata, teścia czy szefa. Wywołaj uśmiech na twarzy Jubilata wkraczającego w 7 dekadę i spraw niespodziankę na Uroczystość z okazji 70 Urodzin.

Możesz także zamówić Prezent na Rocznicę Ślubu

Prezent na 70 Urodziny

Impreza była wyśmienita

Szanowni Państwo, Impreza była wyśmienita! Śmiechu było do rozpuku! Powiedzieliśmy Tatusiowi, że w "dzisiejszej" gazecie jest jakiś dodatek, "ale heca" i podobne słowa. Jeden z gości zaczął gazetę czytać na głos. Tatuś stał uśmiechnięty i nie wiedział co jest grane i skąd się to wzięło.

Co chwilę wszyscy wybuchali śmiechem. Niespodzianka była naprawdę niesamowita. Dzisiaj mama pokazała tę gazetkę innej osobie z rodziny, (która nie była na imprezie) i ta przestraszyła się, że tato naprawdę w swoim wieku ma iść do ministerstwa. Widać więc jak super jest gazetka zrobiona, skoro można ludzi nabrać :-) "no to mi kamień z serca spadł"- odpowiedziała ta osoba, kiedy mama powiedziała, że to tylko żart.

Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękujemy. Była to niesamowita niespodzianka, która wszystkim gościom przysporzyła wiele zabawy. Pozdrawiamy

Zobacz oryginalny Prezent na 60 Urodziny

Prezent na 70 Urodziny

Gazety były rozchwytywane

Urodzinowy prezent sprawił dużą przyjemność Jubilatce.

Pozdrawiamy serdecznie, Aleksandra i Konrad

Możesz także zamówić Prezent na 80 Urodziny.

Prezent na 70-tkę dla Męża

Zdjęcia Solenizanta

witam,

W załączniku przesyłam zdjęcia solenizanta. Prezent trafiony w 10-tkę. Szef bardzo zadowolony z otrzymanej gazety. Czytając tekst uśmiech z twarzy mu nie schodził. Co chwilkę dziękował za wspaniały prezent, jak sam podkreślił jeszcze nigdy takiego wspaniałego prezentu nie dostał. Dziękuję bardzo :-)

Pozdrawiam serdecznie,

Dominika

Oryginalny Prezent na 70 Urodziny

Uśmiech z twarzy nie schodził

"Małżeństwo dobrane, że aż strach" - Pozdrawiam serdecznie, Dominika

Oryginalny Prezent na 70 Urodziny

Jadwiga i Stanisław - Złoty Jubileusz

Pozdrawiamy

Oryginalny Prezent na 70 Urodziny

Zaskoczony i roześmiany

witam, to była super niespodzianka, Jubilat tak się wzruszył, że wyszedł z pokoju a było 25 gości i w kuchni się popłakał a potem razem z nim goście mieli łezki w oczach.

W drugi dzień świąt poszedł z gazetą do kościoła i wszyscy znajomi z zazdrością oglądali. Myślę, że uwierzyli, że to prawdziwa gazeta.

Pozdrawiam

Zobacz oryginalny Prezent dla Dziadka

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Polecają nas:

"Nasz dziadek - miłosnik prasy :) czytał artykuł o sobie chyba z cztery razy. Po prostu nie mógł uwierzyć że gazeta postanowiła poświęcić pierwszą stronę na artykuł o jego urodzinach. Pomysł na prezent świetny."

"Nasz 70-letnia seniorka została najlepszą babcią na świecie. Prezent od wnuków, oprawiony w śliczną mahoniową ramę, wisi teraz w salonie Jubilatki i jest podziwiany przez wszystkich gości."

"Fajny prezent na urodziny dla dziadka, to było prawdziwe wyzwanie. Dziekuję, że wspólnie mu sprostaliśmy. Niespodzianka przefantastyczna."

"Dziadek aż zaniemówił przez chwilę a potem cieszył się z prezentu jak dziecko:) fajnie jest sprawić taką radość :)"

"Dziadek był pozytywnie zaskoczony artykułem - dla 70latka to było ogromne wyróznienie a my wnukowie mogliśmy się cieszyć razem z nim. Serdeczne dzięki za tak szybką wysyłkę zamówienia."

"Urodzinowy hit przyjął się wśród rodziny i znajomych. Nikt nie miał nawet cienia podejrzeń. SUPER gratuluje pomysłu."

"Po raz kolejny przekonałam się, że można na was polegać. Urodzinowy upominek na 70. urodziny zachwycił mamę i wszystkich członków rodziny. Z pewnością wrócę do was po kolejny upominek z artykułem przy najblizszej okazji."

"Babcia wzruszyła się do łez, wiek jak się okazało - nie ma znaczenia żeby się pobawić i poczytać ploteczki w codziennej gazecie o sobie. Dobre emocje dzięki Waszej gazetce. Fajny pomysł na prezent dla babci"

"Witam, Dziękuję przede wszystkim za szybkie dostarczenie i zrealizowanie zamówienia. Gazetka okazała sie wyjątkowym prezentem . Nie tylko sam zainteresowany (Jubilat) ale i reszta gości była mile zaskoczona wykonaniem i całokształtem prezentu. Dziękuję raz jeszcze i polecam Państwa każdemu znajomemu który szuka niekonwencjonalnego prezentu. A o zdjęciach niestety ale zapomnieliśmy :) .....Pozdrawiam"

"Dziękujemy za błyskawiczną dostawę, gazeta mentalinie zwaliła naszego Seniora z nóg :) Polecamy Was dalej"

"Ciocia choć w słusznym wieku z zacięciem czytała całość o setkach listów które przyszły do redakcji w jej urodziny. Fajna niespodzianka, dziękujemy."