Wyjątkowy Prezent na 60 Urodziny! Podaruj Wzruszenie, Uśmiech i Radość! Gazeta w eleganckiej Ramie to Oryginalny Prezent na 60-tkę dla Najbliższych i Znajomych. Skorzystaj z ponad 80 gotowych artykułów lub przygotuj własny tekst. Gazeta na 60-tkę to pamiątka na lata. W kilka minut przygotuj i zamów Super Prezent na Wyjątkową Okazję. Sprawdź poniżej opinie naszych Klientów i Promocyjne Ceny Pakietów.

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Polecają nas:

Prezent na 60 Urodziny - Opinie Klientów

Oryginalny Prezent na 60 Urodziny dla Mamy

Dziękuję za niezwykle udany prezent

Wcześniej wkręciliśmy z mężem naszego średniego syna (9 lat), który był przekonany, że gazeta jest prawdziwa. Poszliśmy do mamy i Michałek wbiegł do niej krzycząc: " Babcia, sensacja, mama Mai (czyli nasza zaprzyjaźniona sąsiadka, która zna Mamę) przyszła do nas i mówi, że o Tobie w gazecie piszą". Po czym wręczył babci gazetę.

Mama nie wiedziała, co jest grane. zaniemówiła. Mąż wręczył kolejny egzemplarz i powiedział, że wykupiliśmy wszystkie nakłady i rozdaliśmy znajomym. Po chwili domyśliła się, że to żart, a jak zobaczyła gazetę oprawioną w ramę, wybuchnęła gromkim śmiechem. "To niesamowite", stwierdziła.

Dziękuję i polecam wszystkim. Świetny pomysł na prezent i niesamowita pamiątka na ścianie :-)

Anna J., Córka Jubilatki

Prezent na 60-tkę dla Męża

Wyraz twarzy Męża mówił sam za siebie

Pozdrawiam serdecznie, Alina

Możesz także zamówić Prezent dla Taty

Prezent na 60 Urodziny dla Mamy

Co kupić na 60 Urodziny?

Jaki Prezent wybrać na 60lecie? Jeśli szukasz Pomysłu na Prezent na 60 - Stwórz- Unikalną i Niepowtarzalną Gazetę na Prezent w Najwyższej Jakości. Przygotuj Wyjątkowe Życzenia na Urodziny w Spersonalizowanej Gazecie na Prezent na 60 dla Mamy, dla Taty, dla Znajomych. Wywołaj uśmiech na twarzy obdarowanego. Gazeta na Prezent na 60. Urodziny uświetni urodziny, wywoła zachwyt i wzruszenie. Pomysł na Prezent na 60-tkę w 5 Minut na imprezę urodzinową w szerszym lub kameralnym gronie. 70 gotowych artykułów także na Prezent na Urodziny na 60-tkę – przygotuj unikalny i serdeczny Prezent. Każda Gazeta w wersji limitowanej. Pomysły na Prezenty z Gazetomania.pl

Oryginalny Prezent na 60-tkę

Niespodzianka się udała

Dziękujemy za gazetkę i szybką przesyłkę do Chicago!

Pozdrawiamy

Zobacz jak przygotować Prezent na 50 Urodziny

Oryginalny Prezent na 60 Urodziny dla Taty

Przepraszam, ale o co chodzi?

Ciężko było mi wytrzymać, żeby nie dać gazety wcześniej, ale na szczęście powstrzymałam się:) Był bardzo zaskoczony, dał się wkręcić, ale przede wszystkim było wzruszenie i twarz roześmiana jednocześnie po przeczytaniu artykułu:)

Magda

To także trafiony Prezent na 70 Urodziny

Prezent na 60 Urodziny dla Mamy

Mama wybuchała śmiechem

Gazeta wywołała dużo uśmiechów na twarzach. Jubilatka podczas czytania co chwilę wybuchała śmiechem:) Na początku gazetę wręczyliśmy bez oprawy, żeby była bardziej wiarygodna – co przyniosło porządny skutek bo mama była przekonana, że jest w prawdziwej prasie:) Po chwili daliśmy już gazetę w oprawie, która wisi teraz na ścianie w salonie. Pozdrawiamy B. i I.

Sprawdź Prezent dla Mamy

Oryginalny Prezent na 60-tkę

Był uśmiech i zaskoczenie

Gazeta się spodobała! Dziękuję, jesteście świetni!

Najwspanialsza Żona - Prezent na Rocznicę Ślubu

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Polecają nas:

"Prezent na urodziny dla taty KAPITALNY! Zaskoczył, rozbawił i wzruszył. Czego chcieć więcej."

"Prezent gigant:) o coś takiego nam chodziło, z pomysłem i z uśmiechem."

"Dla mnie bomba!!! Upominek na 60 urodziny jedyny w swoim rodzaju. Zadziwił i urzekł jubilatkę."

"Dzięki Wam to był naprawdę hucznie obchodzony jubileusz."

"Ciocia rozpakowała wszystkie prezenty na urodziny a naszą gazetkę zostawiliśmy na deser. No i był baaaaarrrrdzo słodki!!"

"Szybkość i precyzyjne wykonanie. Dziękuję za cierpliwość do mnie i pomysł na genialny artykuł. Będzie co wspominać. Pozdrawiam, JM"

"Upominek na 60ty jubileusz urodzin wykonany rewelacyjnie. Nie dość, że orginalny to jeszcze sam ''przyjechał'' na czas."

"Kto powiedział że życie po 60tce musi być nudne? Dla naszego przyjaciela sprawiliśmy dzięki Gazetomanii super prezent na 60 te urodziny. Rewelacja i mnóstwo radości. Dziękujemy."

"Tak się sama uśmiałam z tej gazetki, że radości solenizanta nawet nie potrafię sobie wyobrazić, dziękuję, dziękuję dziękuję E.M."

"Zamówiłam u Państwa prezent dla mamy na 60 urodziny. Wszystko poszło zgodnie z planem. Kurier dostarczył przesyłkę w dniu Jej urodzin. Zaraz otrzymałam telefon i słyszę w słuchawce: "wiesz co córuś? jestem w gazecie...". Uśmiechnięty głos mamy mówił sam za siebie. Polecam Was znajomym i sama na pewno skorzystam jeszcze nie raz...teraz wiem, że WARTO:)"

"65 Urodziny ucieszyły nas i Jubilata :) Dziękujemy za możliwość przygotowania tak wyjątkowego prezentu. Silną Grupą serdecznie pozdrawiamy,"

"Prezent na 60 urodziny szefa wyszedł genialnie. Cały dział marketingu wkręcił się w artykuł a kierownik jeszcze do dzisiaj nie może uwierzyć, że jest na pierwszej stronie w gazecie..."