15 inspiracji na Wyjątkowy Prezent na Urodziny. Podaruj Wzruszenie, Uśmiech i Radość! Gazeta w eleganckiej ramie plus dodatkowe egzemplarze do zabawy to idealny prezent na Urodziny dla Żony, Męża, Rodziców, Dziadków, Znajomych i Przyjaciół! Skorzystaj z gotowych artykułów urodzinowych lub przygotuj własny tekst. Jeśli szukasz oryginalnego prezentu w kilka minut przygotuj i zamów własną Gazetę. Sprawdź poniżej opinie Klientów i promocyjne ceny Pakietów.

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Polecają nas:

Prezent na Urodziny - Opinie Klientów

Oryginalny Prezent na Urodziny

Uśmiech i zaskoczenie

Prezent oczywiście udany. Nasza koleżanka nic nie podejrzewając wysłana do salonu fryzjerskiego (dwa lokale dalej od naszego biura EMPTOR) z dokumentami, zostaje zaskoczona, że ktoś tam czyta gazetę z jej zdjęciem zdobytym od jej męża podstępem przez Nas potajemnie. Zdenerwowana zabiera gazetę i wraca do nas. Bo kto inny mógłby tylko wpaść na szalony pomysł jak nie ekipa EMPTOR.

Powrót do biura zakończony został niespodzianką z balonami co widać na zdjęciu z załącznika. Pozdrawiam, Przybysz Michał

Możesz także przygotować oryginalny Prezent na Rocznicę Ślubu.

Oryginalny Prezent na Urodziny

Wzruszeniom nie było końca

Przepraszam za długie oczekiwanie, ale gdzieś mi umknęło w ferworze pracy, że „Chodzący ideał kończy dziś 30lat" :) - nasz prezent na 30 Urodziny.

Ten wieczór nasza solenizantka zapamięta na długo… O północy kurier dostarczył świeżo zdjętą z druku Gazetę Mazowiecką. Zaskoczenie było ogromne a wzruszeń nie było końca, kiedy to nasza solenizantka czytała wspomnienia o sobie zgromadzone przez przyjaciół.

Dziękujemy za szybkie zrealizowanie zamówienia i bardzo wyjątkowe podejście do klienta, całej redakcji Gazetomanii życzymy samych sukcesów! D&G"

Oryginalny Prezent na Urodziny

Uśmiech i radość

Prezent bardzo się podobał, był absolutnym zaskoczeniem - na pewno ze względu na oryginalność. Pozdrawiam, Ewa

Sprawdź, jak zamówić oryginalny Prezent dla Szefa.

Prezent na 60 Urodziny dla Mamy

Dziękuję za niezwykle udany prezent

Mama nie wiedziała, co jest grane. zaniemówiła. Mąż wręczył kolejny egzemplarz i powiedział, że wykupiliśmy wszystkie nakłady i rozdaliśmy znajomym. Po chwili domyśliła się, że to żart, a jak zobaczyła gazetę oprawioną w ramę, wybuchnęła gromkim śmiechem. "To niesamowite", stwierdziła.

Dziękuję i polecam wszystkim. Świetny pomysł na prezent i niesamowita pamiątka na ścianie :-)

Anna J., Córka Jubilatki

Oryginalny Prezent Urodzinowy

Nowy Minister Zdrowia

Bardzo dziękuję i przesyłam swoją relację.

Sąsiad obchodził 60 Urodziny, jest lekarzem i został wkręcony że premier powoła go na wiceministra zdrowia, wszyscy byli w szoku , śmiechu było co nie miara. Ale najlepsze było jak sąsiad zabrał gazetę do szpitala i pokazał kolegom, wszyscy dali się nabrać, zaczęły się komentarze czy się nadaje, czy sobie da radę itp.

Potwierdzam dla wszystkich profesjonalizm i rzetelność Gazetomanii. Pozdrawiam, Julita

Oryginalny Prezent na 50 Urodziny

Nigdy nie widzieliśmy jej tak zszokowanej

Gazeta miała być prezentem na 50-te urodziny mojej Mamy Wiesi. Miała go otrzymać podczas uroczystej kolacji z okazji tego święta. Prezent zrobił ogromne wrażenie na jubilatce, jak również na biesiadnikach. Pomyślałem sobie, że spotęguję realizm owej gazety poprzez zapakowanie jej w kopertę kurierską i dodanie do środka gazety lokalnej z taką samą datą. Przekazałem Mamie kopertę z gazetą mówiąc, że kurier zaczepił mnie przed domem i spytał czy odbiorę przesyłkę. Musiałem posunąć się do takiego fortelu, ponieważ mój tata, który nie brał udziału w spisku jest bardzo dociekliwy. Dzięki takiemu zabiegowi niczego się nie domyślił. Mama zaczęła czytać gazetkę i co parę zdań, zapadała na chwilkę głęboka cisza. Po czym padało pytanie: skąd oni to wszystko wiedzieli? Nie przypuszczała, że to może być wkręt. Trzymaliśmy ją w niepewności cały wieczór. Wykonywała również telefony do osób które rzekomo udzielały wywiadu do gazety, specjalnie dobrałem takie imiona, aby kojarzyły się jej z przyjaciółmi. Śmiechu było co nie miara. Jeszcze nigdy nie widzieliśmy jej tak zszokowanej, zawsze zachowuje zimną krew, a dzięki temu prezentowi została nieźle wkręcona. W końcu wieczorem odkryliśmy karty, nie mogła uwierzyć, że to żart.

Pozdrawiam i Dziękuję, Mikołaj L.

Oryginalny Prezent Urodzinowy

Wyraz twarzy mówił sam za siebie...

Szanowni Państwo, Dzisiaj mój mąż wyjął ze skrzynki gazetę z artykułem o sobie. Jest to człowiek który raczej nie okazuje swoich uczuć. Udało mi się zrobić jedno jedyne zdjęcie w trakcie gdy czytał artykuł - myślę że wyraz jego twarzy mówi sam za siebie. Bardzo dziękuję za współpracę przy zorganizowaniu takiej niespodzianki - sama też bym się cieszyła czytając o sobie w gazecie. Łączę serdeczne pozdrowienia, Alina

Oryginalny Prezent Urodzinowy dla Żony

Niespodzianka i wzruszenie

Witam, to była super niespodzianka i mocne wzruszenie... bardzo dziękujemy

Zobacz jak przygotować oryginalny Prezent na 40 Urodziny

Pomysł na Prezent na Urodziny

Szok i zaskoczenie

Sama nie wiem jak i czy w ogóle mam sie przedstawiać, ale jednak napiszę;)

Jestem tą dziewczyną, która bardzo sprytnie została wkręcona w swoje 18-ste urodziny:) Przyznam, że to niesamowite, ale absolutnie nikomu nie przyszło do głowy, że gazeta, w której rzekomo byłam głównym tematem nie jest prawdziwa... Wszyscy znajomi, jak i otoczenie cały czas są przekonani, że jestem bohaterką Dziennika Lokalnego;) Nie sądziłam, że tak można tyle osób wkręcić :D Proszę spokojnie umieścić to na stronie - niech ludzie wiedzą, że warto coś takiego przeżyć:).

Dziękuję bardzo za niezapomniane przeżycia i chwile, które są nie do opisania:). Pozdrawiam gorąco wszystkich którzy „brali w tym udział" :) Karolina S."

Oryginalny Prezent Urodzinowy

Pomysł na Prezent Urodzinowy

Podaruj prezent, w przygotowanie którego włożysz cząstkę siebie - będzie na pewno miłą pamiątką na lata!

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Polecają nas:

"Prześlij nam swoją opinię ........ TUTAJ"

"Prezent na urodziny dotarł do jubilata na czas, był zadowolony dziękuję! Na razie wiem to tylko z rozmowy telefonicznej ale najważniejsze, że zrobił na naszym 40-latku wrażenie:)"

"To znowu ja:) Chciałam podziękować za super prezent, po raz kolejny wkrętka się udała. Pozdrowienia dla redakcji:) i do usłyszenia."

"Krótko mówiąc - bomboooooowy upominek! Jestem zadowolona, gazeta dla chłopaka bardzo się podobała. Super i szybko:)) pozdrawiam ciepło Kasia."

"Pomysł na prezent z "wyższej półki". Naprawdę bawilismy sie świetnie, artykuł przeczytali wszyscy uczestnicy imprezy urodzinowej. Nikt nie wpadł na to że gazeta nie jest prawdziwa. Warto było zamówić, dzięki."

"Dostałem w prezencie urodzinowym gazetę której sam byłem bohaterem. Szczerze mówiąc to było niesamowite! I długo bede wspominał ten prezent i oczywiście osoby które mi go wręczyły. Pomysł zasługujacy na gratulacje."

"Przebój, który uczynił rodzinną nasiadówę przyjemnością. Wszystko wyszło rewelacyjnie i mam juz pomysł jak wykorzystać to następnym razem."

"Gazeta na prezent urodzinowy okazała się jubileuszowym przebojem, który uświetnił całą imprezę. Szczególny dzień a pamiątka na lata wisi w salonie. Dziękuję. Majka"